Usuwanie Graffiti

Moja  firma oferuje profesjonalne usuwanie oraz zabezpieczanie przed graffiti przy wykorzystaniu Niemieckiej technologii COVERAX-m-chemie GmbH

Usuwam graffiti z powierzchni nie zabezpieczonych jak i zabezpieczonych.

Zabezpieczam budynki, elewacje, fasady  systemami anty-graffiti.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

 

Działam na terenie województwa Mazowieckiego.

PROWADZĘ SPRZEDAŻ PREPARATÓW ANTY GRAFFITI firmy  Cowerax- m-chemie.

Służę wszelkim doradztwem. Zachęcam do zapoznania się z materiałami dostępnymi na mojej stronie, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dot. efektów prac, oferowanych prze zemnie usługach.

Gwarantuję wysoką jakość moich usług oraz pełny serwis anty graffiti.

Jestem autoryzowanym wykonawcą systemu anty graffiti opartego na technologii i produktach niemieckiej firmy COVERAX-m-chemie GmbH.  Producent preparatów  działa na rynku Europejskim i zdobył rzesze klientów. System zabezpieczania powierzchni przed graffiti na bazie mikro wosków, a także usuwania istniejących malunków i napisów przy spełnienia wszelkie wymagańia ochrony środowiska. Firma posiada bogate referencje z całej Europy  potwierdzające skuteczność tych systemów.

 

Zabezpieczenie powierzchni przed graffiti polega na pokryciu fragmentu elewacji (na całej szerokości budynku do wysokości około 3m) preparatem anty graffiti, który nakłada się w kilku warstwach, dzięki czemu uzyskuje się trwałą, lecz usuwalną powłokę ochronną, która izoluje powierzchnię elewacji od wszelkich zabrudzeń. Dzięki tej powłoce każde zabrudzenie (atmosferyczne, komunikacyjne, czy wykonane farbą, lakierem w aerozolu graffiti), nie wiąże się ze strukturą materiału elewacyjnego lecz utrzymuje się na wierzchniej warstwie powłoki ochronnej i usuwane jest wraz z nią  przy zastosowaniu płukania wodą pod ciśnieniem o odpowiednio dobranej wysokiej temperaturze. Po pracach związanych z usuwaniem graffiti lub zwykłego zabrudzenia, należy w celu przywrócenia pełnej funkcjonalności powłoki ponownie nałożyć 1 lub 2 warstwy zabezpieczenia (w miejscu przeprowadzonego czyszczenia).

 

Zabezpieczenie anty graffiti może być również stosowane do ochrony przed graffiti innych powierzchni jak np. ogrodzenia, mury oporowe, wiadukty, okładziny kamienne i ceramiczne, elementy elewacyjne z blachy malowanej przemysłowo, kosztowne tablice reklamowe itp.

Niewątpliwą zaletą zabezpieczenia systemu  jest długi, określony i GWARANTOWANY , który w praktyce wynosi kilkanaście lat. Oznacza to, że przez ten czas nie zmienią się ich właściwości i będą skuteczne. Środki te, tworząc warstwą konserwacyjną, zachowują w pełni paro przepuszczalność (oddychanie) pokrytych materiałów, stanowiąc jednocześnie typową hydrofobizację (ograniczenie dostępu wilgoci), przez co mogą być wykorzystywane do ochrony hydrofobowej na powierzchniach np. północnych i zachodnich ścian budynków, narażonych na wilgoć, ograniczając jednocześnie rozwój mikro-organizmów (glony i mchy).

Spełniają funkcje przeciwpożarowe (są nie palne), mogą być stosowane we wnętrzach, w tunelach metra itp. Zastosowany w nich filtr "UV" utrwala i przedłuża pierwotną kolorystykę zabezpieczonego materiału. Oprócz skutecznego usunięcia graffiti, umożliwiają zmycie zabrudzeń komunikacyjno-atmosferycznych, co pozwala na utrzymywanie obiektu w czystości, oddalając w czasie kosztowny remont. Walory te przedłużają trwałość powierzchni, co przekłada się na wymierne oszczędności eksploatacyjne.

Chemiczne usuwanie graffiti z powierzchni która nie była zabezpieczona polega na pokryciu zabrudzonej powierzchni odpowiednim środkiem Coverax-m-chemie  (w zależności od rodzaju podłoża i farby użytej do graffiti), a następnie gorąco-wodnym płukaniu.

Preparaty COVERAX-m-chemie charakteryzują się wydłużonym czasem reakcji, dzięki czemu możliwe jest zlikwidowanie graffiti w sposób nienaruszający podłoża, na którym zostało wykonane. Żelowa konsystencja, pozwala aplikować je na pionowych powierzchniach bez ryzyka spłynięcia lub przedwczesnego odparowania.

Są bezpieczne dla użytkownika i w pełni ekologiczne - wszystkie posiadają atesty. Ponadto są bezpieczne dla czyszczonych materiałów - zastosowane w preparatach związki chemiczne eliminują bądź znacznie ograniczają niepożądane reakcje chemiczne z czyszczonymi powierzchniami, co pozwala stosować je na delikatnych, kosztownych materiałach, w tym również na obiektach zabytkowych.

 USUWANIE NAPISÓW Z ELEWACJI NIE ZABEZPIECZONEJ

PRZED GRAFFITI

UWAGA FILM ZAWIERA WULGARNE NAPISY NA BUDYNKU.

DOZWOLONE OD 18 LAT !!!