Urządzenia sanitarne
KALK-EX

KALK-EX jest silnym środkiem nowej generacji do czyszczenia pomieszczeń/urządzeń sanitarnych. Produkt ten, wyprodukowany zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi nieszkodliwości dla środowiska naturalnego, przekonuje doskonałą siłą rozpuszczania kamieniawapiennego. Dzięki zastosowaniu nowo opracowanych substancji składowych powodujących lepsze rozpuszczanie kamienia moczowego i wapiennego, obniża się ryzyko korodowania metali, tzn. zdrowe powierzchnie metalowe oraz powierzchnie armatury nie są atakowane przez korozję.Bez problemu usuwane są wykwity rdzy z podłóg kwasoodpornych, tak samo osady z tłuszczu czy mydła. KALK-EX sam usuwa zarośnięte i oporne osady z wody, moczu, rdzy i kamienia wapiennego.

 

Instrukcja techniczna >>

Karta charakterystyki >>

 
Conal

Conal to kwaśny koncentrat czyszczący do zastosowania w sanitariach. Bez problemu usuwa takie złogi tłuszczu i brudu jak wapno, rdza lub kamień z płytek, wyrobów kamionkowych, emalii, chromu, tworzywa sztucznego, stali szlachetnej i powierzchni lakierowanych. Dostępne w opakowaniach 11kg oraz 33kg

 

Instrukcja techniczna >>

 
COVIL SANI-PERL

COVIL SANI-PERL jest silnym, dezynfekującym środkiem do czyszczenia urządzeń sanitarnych; nie szkodzi płytkom kwasoodpornym, glazurowanej porcelanie, płytkom, ceramice, kafelkom glinianym,chromowi, umywalkom i sedesom, armaturze chromowanej, tworzywom sztucznym oraz stali szlachetnej. Nie nadaje się do czyszczenia armatury ocynkowanej!COVIL SANI-PERL nie zawiera kwasu solnego ani siarkowego, jest nietrujący, biodegradowalny.COVIL SANI-PERL rozprzestrzenia przyjemny zapach i powoduje, że woda i bród spływają kroplami z powierzchni (efekt lotosu) - bez polerowania!

 

Instrukcja techniczna >>