Podłogi
WISCHPFLEGE

WISCHPFLEGE – idealny do codziennej pielęgnacji podtrzymującej. Doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju wykładzin z tworzywa sztucznego, PCV, wykładziny z nakładkami gumowymi oraz wszelkiego rodzaju posadzki kamienne. WISCHPFLEGE jest całkowicie wolny od jakichkolwiek rozpuszczalników, doskonale nadaje się do częstego użycia, ponieważ nie ługuje wykładzin. WISCHPFLEGE wytwarza przyjemny zapach w pomieszczeniu, nadając dzięki temu odczucie absolutnej czystości. Jest obojętny na twardą wodę, tzn. że twarda woda nie zmniejsza jego siły czyszczenia. WISCHPFLEGE jest idealnym środkiem do pielęgnacji podtrzymującej podłóg pokrytych środkiem COVER-ACRYL, ponieważ WISCHPFLEGE nie atakuje powłoki emulsyjnej. Nie pozostawia żadnej błonki na oczyszczonych powierzchniach. WISCHPFLEGE jest biodegradowalny, bezfosforanowy, wolny od kwasu nitrylotrójoctowego i kwasu etylenodiaminotetraoctowego, nie zawiera żadnych środków konserwujących i nie ma wymogu do jego znakowania. Jeżeli jest potrzeba wytworzenia lekkiej błonki połyskująco-ochronnej, to polecamy do tego nasz środek o nazwie POLYGLANZ.

 

Instrukcja techniczna >>

 
POLYGLANZ

POLYGLANZ pielęgnowanie poprzez wycieranie dla wymagających Klientów kładącychnacisk na zadbane, lekko błyszczące podłogi.Czyści i pielęgnuje wszystkie rodzaje wykładzin z tworzywa sztucznego, PCV czy nakładki gumowe, a także posadzki kamienne i parkiety.Tworzy cieniutką powłokę ochronno-pielęgnującą antypoślizgową, trudno brudzącą się i samobłyszczącą, utrudniającą wchłanianie się brudu i utrzymywanie się czarnych kresekpozostawianych przez obcasy

 

Instrukcja techniczna >>

 
COVIL INDU-GRUND

COVIL INDU-GRUND jest bardzo silnym środkiem do czyszczenia wszelkich posadzek przemysłowych z kamienia, betonu lub z tworzywa sztucznego; poza tym do wszelkiego rodzaju posadzek z powłoką 2K oraz do wszelkich powierzchni zmywalnych, odpornych na działanie alkaliów czy silnie zabrudzonych.

 

Instrukcja techniczna >>