O firmie

Firma Studio5s została założona przez Rafała Smolińskiego.


Jestem osobą która współprowadziła serwis fotograficzny przez 18 lat. W projekcie powstającej firmy była profesjonalna obsługa klientów.  Młodość , zapał i pełne poświęcenie zaowocowało sukcesem. W mojej firmie szczycimy się miłą obsługą oraz pełnym profesjonalizmem. Posiadamm doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Nieustannie realizuję liczne trudne zadania w tempie i z jakością niespotykana dotychczas w Polsce.

 

Do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem, traktując je we wszystkich wypadkach priorytetowo. Te najbardziej wymagające są dla mnie szczególnym wyzwaniem i to one powodują, że moja firma stale się rozwija. Współpraca ze Studiem5s to niezapomniana przygoda i zadowolenie Klientów.

Co mnie wyróżnia wśród innych firm?

 

To jakość inwestycji, jak również profesjonalne i pełne zaangażowania, indywidualne podejście do każdego Klienta. Efektem takiego nastawienia jest przede wszystkim uznanie moich Klientów oraz REALIZACJE najwyższej jakości.

 

Dla sprostania rosnącym potrzebom moich Klientów nieustannie działa w firmie nasz profil na FB, oraz grupa dyskusyjna na której odpowiem na każde pytania. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów dołączyłem do naszej oferty krótkie firmy reklamowe na kanale YouTube do obejrzenia których serdecznie zapraszam.

 

Pozdrawiam Rafał Smoliński właściciel firmy Studio5s.