Konsolidacja podłoży
Conil Aufbrenn-Stop

Conil Aufbrenn-Stop środek bezrozpuszczalnikowy do gruntowania podłoży o silnych waściwościach chłonnych, wyprodukowany na bazie polimerów mieszanych z wodą. Tworzywo: wodny środek zapobiegający odparzeniom, niezawierający rozpuszczalnika, na bazie polimerów rozcieńczanych wodą, do stosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapobiega odparzeniom tynku na podłożach o silnych lub różnej mocy włciwościach chłonnych, jak gazobeton, mur ceglany, mur mieszany, beton itd. COVIL AUFBRENN-STOP jest wodorozpuszczalny, o niskiej emisji, słabym zapachu i bezrozpuszczalnikowy. Produkt wnika głęboko w podłoże chłonne i przystosowuje się do podoży o równych właściwościach chłonnych.

 

Instrukcja techniczna >>

 
Steinfestiger OH

Steinfestiger OH ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba ochronić lub wzmocnić ważne i wartościowe substancje budowlane. Główne obszary zastosowania produktu STEINFESTIGER OH to między innymi kamień naturalny, stiuki, freski, cegła, terakota, mury itp. w celu ich odrestaurowania lub ochrony. Dostępne w opakowaniach 10kg

 

Instrukcja techniczna >>

 
Bautenschutz AL 320

Bautenschutz AL 320 to kryjący, matowy lub o jedwabistym połysku, hydrofobizujący i rozcieńczalny w wodzie preparat ochronny fasad 1K na bazie wysokogatunkowych dyspersji akrylowych. Fassadenschutz 1K wykazuje zdolność do dyfuzji pary wodnej i tym samym pozostawia fasadzie wystarczająca ilość powietrza (fasada może oddychać), jednocześnie zatrzymując wilgoć. Dostępne w opakowaniach 10 litr.

 

Instrukcja techniczna >>