Czym się zajmujemy

Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznej chemii do oczyszczania, hydrofobizacji oraz zabezpieczenia powierzchni mineralnych jak: cegła, klinkier, piaskowiec, granit, trawertyn, beton, łupek, bazalt, tynki mineralne, farby krzemianowe a także chemii do oczyszczania i ochrony powierzchni drewnianych ,mineralnych z zanieczyszczeń mikrobiologicznych, atmosferycznych oraz sinic.

 

Wykonujemy również usługi mycia elewacji oraz profilaktyką antygraffiti. W odpowiedzi na sugestie klientów firma poszerza swoja ofertę o specjalistyczne produkty nanotechnologiczne. Produkty te bardzo skutecznie konserwują, oczyszczają oraz zabezpieczają kamień, beton oraz cegłę. Wśród preparatów firmy Coverax M - Chemie GmbH jak i NanoSTONE znajdą Państwo bardzo skuteczne środki służące do zabezpieczenia różnych powierzchni przed graffiti.

Oferujemy systemy trwałe, skutecznie chroniące zabezpieczane powierzchnie przez kilka lat jak i systemy tracone - mikrowoski. W naszej ofercie znajdą Państwo również całą gamę zmywaczy farb olejnych (graffiti), skutecznie usuwających napisy z powierzchni zarówno zabezpieczonych jak i takich, które z różnych przyczyn nie zostały pokryte środkami antygraffiti. Posiadamy również produkty do osuszania i tworzenia izolacji poziomych ( iniekcji). Z uwagi na wymaganie wiedzy technologicznej oraz rozliczne czynniki występujące przy stosowaniu produktów chemicznych w konserwacji architektury, sprzedaży preparatów jest ściśle połączona z doradztwem technologicznym. Prowadzona jest ona wyłącznie poprzez firmę Studio5s, gdzie z największą dbałością doradzę, przeszkolę pracowników, a także dostarczę produkty bezpośrednio na plac budowy. Zapraszamy serdecznie do współpracy konserwatorów, architektów, administratorów obiektów a także firmy budowlane. Mamy nadzieje, ze zainteresuje Państwa oferta naszej firmy i w przyszłości będziemy mogli podjąć wspólne wyzwania.